Wioska św. Mikołaja

6. grudnia - wyjątkowy dzień w roku

Kiedy nadchodzi 6. grudnia, Cudotwórnia Kids szykuje się, by obdarować najmłodszych tym, co najlepsze - świetną zabawą, radością i uśmiechem. W roku 2017 mogliśmy bawić się wspólnie z fantastycznymi dzieciakami w gminie Leszno.

Aby stworzyć prawdziwie magiczną, świąteczną atmosferę, postanowiliśmy „zbudować” wioskę Mikołaja! Niemożliwe? A jednak :). Swoje domki znalazły tu: skrzaty, bałwanek, pingwin, śnieżynka, aniołek i oczywiście renifer. W centrum wioski (i uwagi wszystkich najmłodszych) znalazł się oczywiście domek samego Świętego Mikołaja. Jednak dostać się do niego nie było tak łatwo. Najpierw trzeba było przejść przez szereg zadań i zabaw, które przygotowali dla dzieci świąteczni pomocnicy.

Zabawom i radości z otrzymanych upominków nie było końca! Każdy chciał spróbować zimowych konkurencji – reniferowego toru przeszkód, łowienia rybek z pingwinem czy ubierania bałwanka… z zawiązanymi oczami. Ponad 200 dzieci otrzymało świąteczne drobiazgi, uśmiechając się przy tym od ucha do ucha.

Niewątpliwe była to jedna z weselszych imprez „pod chmurką”, na których nasi animatorzy rozgrzali atmosferę. W nowym roku czekamy na więcej takich akcji :).

[6.12.2017 r.]

Dodaj komentarz