Urodziny dla dzieci

Dinozaury i urodziny

Jest pewien wiecznie głodny smok. Nazwijmy go Barnaby. Barnaby pożera wszystko, co spotka, potem trawi, rośnie i dalej jest głodny. Im więcej zje, tym większy urośnie. Tak samo jest z wyobraźnią dzieci. Im więcej i lepszej jakości „pożywienia” dostarczymy ich umysłom, tym w przyszłości będą bardziej kreatywne.

Wychodząc naprzeciw tym poglądom, postanowiliśmy przygotować dla „małych smoków” system zabaw ukierunkowany na rozwijanie i stymulowanie ich wyobraźni. Z praktyki wiemy, że dzieci i smoki o wiele chętniej biorą udział w grach i zabawach, jeśli to, co im towarzyszy, jest okraszone dodatkową fabułą. Dla dzieci liczy się kontekst. Można postawić trampolinę i z pewnością będzie to dla nich dobra zabawa. Jednak doskonałą formą rozrywki będzie opowieść o locie na odległe krańce galaktyki, burzliwym lądowaniu na planecie Ziox i tajnej misji, jaką będą musieli wykonać przy obniżonej grawitacji. To dopiero początek jednej z fascynujących podróży, jakie na nich czekają!

Chętnie wykorzystamy nasze umiejętności oraz znajomość dziecięcych potrzeb i podejmiemy się organizacji urodzin dla najmłodszych. W każdym przypadku dopasowujemy charakter wydarzeń, zadań oraz przebieg zabaw do indywidualnego charakteru Waszych pociech. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde dziecko wymaga osobnego podejścia.

Jeśli Waszemu dziecku już znudziły się urodziny w bawialniach i podobnych miejscach – dobrze trafiliście. Podczas naszych licznych realizacji dzieci jasno stwierdzały –to najlepsze urodziny, na których były.

Organizujemy

  • Urodziny fabularne – wszystkie zabawy wynikają z fabuły, w którą wprowadzamy dzieci; zadania łączą się ze sobą i wynikają z siebie; dzieci decydują o tym, jak potoczy się historia; animatorzy wcielają się w postaci ze scenariusza.
  • Urodziny z motywem przewodnim – zabawy są związane z motywem przewodnim, ale nie muszą następować po sobie (możemy zmieniać ich kolejność); animatorzy koordynują zabawy, ale nie wcielają się w postaci związane z motywem.
  • Urodziny z atrakcjami – tworzymy luźny zestaw zabaw, np. takich, które najbardziej lubi dziecko; dowolnie zmieniamy ich kolejność, czas trwania, powtarzalność; zabawy mogą być inspirowane różnymi zainteresowaniami dziecka; animatorzy kierują zabawami, ale nie przebierają się za postaci.
Konstruujemy rakietę

Jak działamy

  1. Analizujemy formularz, który uzupełnia dla nas Rodzic. Następnie...
  2. Proponujemy 2 lub 3 opcje imprezy urodzinowej na podstawie odpowiedzi z formularza. Potem...
  3. Rodzic wybiera opcję najlepszą dla swojego dziecka. A wtedy my...
  4. Zapoznajemy się z miejscem imprezy.
  5. Szykujemy pełen scenariusz, rekwizyty, materiały plastyczne.
  6. Przyjeżdżamy w ustalone miejsce odpowiednio wcześniej, by wszystko przygotować. A potem....
  7. Bawimy się wraz z dzieciakami!

 

Gdzie działamy

Urodziny dla dzieci realizujemy głównie na terenie Śląska i Zagłębia. Jeśli chcesz byśmy do Ciebie przyjechali – napisz dzieci@cudotwornia.com lub zadzwoń 504 84 19 18. 

 

Jeśli jesteś spoza tego terenu, oczywiście możemy przyjechać – cena usług wzrośnie wtedy odpowiednio o koszty transportu.

Zapytaj o urodziny

Wypełnij niezobowiązujący formularz. Odpowiedzi pomogą nam dopasować scenariusz do Twojej pociechy i wycenić projekt. Wysłanie formularza nie zobowiązuje do zamówienie urodzin.