hero

Atrakcje na wesela i komunie

Przed wami ten wyjątkowy dzień, do ogarnięcia tyle spraw, a tu jeszcze trzeba wymyślić zestaw zabaw dla najmłodszych gości. Jak sprawić, żeby dzieci zapamiętały waszą imprezę na długo? Wystarczy do nas napisać, a my zajmiemy się resztą.

Propozycje atrakcji

picture

GIGA klocki Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Kolorowe kawałki klocków mogą w wyobraźni dziecka stać się wszystkim. Nasz ekspert zbuduje z dzieciakami wóz strażacki, wieże dla księżniczki oraz wiele, wiele innych budowli… Dorosłych ogranicza w tej zabawie wyobraźnia, za to dzieciaki pokochają nasze klocki od pierwszego połączenia ;). Dla tych, którzy wolą...
picture

Bańkowy świat Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Dzieci są zakochane w kolorach. Wystarczy sobie przypomnieć, jak reagują, gdy tylko zobaczą tęczę. Zainspirowani ich zachwytem postanowiliśmy przynieść tęczowe kolory do nich i pozwolić im ich dotknąć! Pan Bańkarz, dzięki swym magicznym urządzeniom, może stworzyć bańki rozmaitej wielkości i kształtów, które wiatr rozniesie po...
picture

Kącik zabaw dawnych Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

To miejsce, w którym najmłodsi będą mogli uczestniczyć w zabawach, w jakich brali udział ich rodzice i dziadkowie! W czasie fascynującej wyprawy w przeszłość sięgniemy po gumy, worki do skakania, „kolarze” (kapsle), „zośki” i wiele innych! Nauczymy dzieci również zabaw z użyciem zapomnianego już (!)...
picture

Piniata Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Oj wiemy jak bardzo dzieciaki (dorośli oczywiście też) lubią słodycze. Proponujemy rozrywkę, która zaciekawi wszystkich gości, czyli walka z piniatą. W środku wypełniona jest ogromną ilością słodyczy, a ile frajdy przy rozbijaniu! Piniaty wykonujemy ręcznie w bardzo dużej ilości wzorów!

icon

Profesjonalna kadra

Na naszych realizacjach zawsze jest minimum 2 wyszkolonych animatorów. Twoje maluchy zawsze są pod naszym okiem!

icon

Czysta przyjemność

Małe księżniczki w pięknych sukienkach i mali kawalerowie w szykownych garniturach nie pobrudzą się podczas naszych animacji. Mamy tylko czyste zmiary!

icon

Nietypowe animacje

Na naszych urodzinach możesz liczyć na animacje, które pozytywnie zaskoczą maluchy. Sztampowych zabawom mówimy NIE!

Referencje

logo logo

Wróżki od baśniowej roboty:

Martyna Gizler

Martyna Gizler W domu bywa rzadko, a większość swojego czas poświęca na wypełnienie planami swojego kalendarza po brzegi. Wiele akcji społecznych wyszło spod jej ręki i wiele jeszcze przed nią, a tajemnicę pozyskiwania supermocy z pozytywnej energii ludzi, którymi się otacza odkryła już dawno! W Cudotwórnii potrafi być świetnym konferansjerem, wspólne zabawy z dzieciakami są dla niej megafrajdą, ale najbardziej lubi kontakt z uczestnikami gier terenowych, miejskich i integracyjnych. Prywatnie udaje jej się pogodzić pracę, studia i projekty społeczne z troską o zaadoptowanego kota i psa. Uwielbia roślinną kuchnię, festiwal Pol’and’Rock i przyozdabianie skóry w prawdziwą sztukę.

Monika Mączyńska

Nie pierwsza tego imienia, królowa rymów, przebrań i zabaw tematycznych, władczyni niebanalnych pomysłów i innych fantastycznych upodobań. Jednego dnia Indianka, drugiego królewna, w grudniu Elf Świętego Mikołaja.  Gdyby była Tiarą Przydziału, z zamiłowania przydzieliłaby się do Slytherinu - mimo że łączy w sobie cechy każdego z domów. Wierzy w przypadki, które nieprzypadkowo łączą ludzi.  Uwielbia planować czas dla małych i dużych, a inspirację znajduje w najróżniejszych rzeczach, osobach i miejscach. Wolne chwile spędza na głaskaniu swoich psów, czytaniu książek i napisów w trakcie seansów na Netflixie oraz na spanku.