GALA SPORTOWCA W LESZNIE

11.02.2018

Otwarcie Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku. Druga Gala Sportowca w Lesznie. Te dwa wydarzenia niemal zbiegły się w czasie. Przypadek? Nie sądzimy :). Kto wie, być może nagrodzeni w tym dniu przez Wójta stypendyści również będą odnosili tak spektakularne sukcesy? Wielu z nich mimo młodego wieku (wśród najmłodszych laureatów byli pierwszoklasiści!) może pochwalić się niebywałymi osiągnięciami sportowymi oraz sukcesami na wojewódzkich i ogólnopolskich olimpiadach! W trakcie uroczystości nagrodzeni zostali przedstawiciele wielu dyscyplin sportowych: piłki nożnej, karate, tańca, lekkiej atletyki, pływania i wielu innych.

Cudotwórnia miała wielką przyjemność już kolejny rok z rzędu organizować tę sportową uroczystość w gminie Leszno.  Zapewniliśmy szereg atrakcji! Dla najmłodszych, a także nieco starszych uczestników Gali, przygotowaliśmy szereg zabaw i konkursów. Do zdobycia były znakomite nagrody, jak np. gry planszowe oraz masa słodkości! Oprócz gier i zabaw nie mogło zabraknąć cieszących się powodzeniem konkursów tanecznych. Standardowo malowaliśmy buźki, dzięki czemu na sali pojawiło się mnóstwo króliczków, tygrysków, motylków, biedronek i wiele innych kolorowych postaci z bajek ?.

Dziękujemy za fantastyczną atmosferę, a stypendystom życzymy kolejnych tak znakomitych sukcesów w 2018 roku!

PS Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć jak przebiegała Gala sportowca w Lesznie zapraszamy na fotorelację. Tylko uwaga – zaraża sportowym duchem! ?

Czytaj Więcej