IMPREZA PLENEROWA – JAKIE ATRAKCJE WYBRAĆ?

09.02.2019

Atrakcje i animatorzy

Planując organizację imprezy plenerowej, należy pamiętać nie tylko o zapewnieniu zróżnicowanych atrakcji dla każdego, ale także na zatrudnieniu zgranej i kreatywnej ekipy animatorów.

Nawet najbardziej wyszukane atrakcje mogą okazać się totalną klapą, jeśli nie zostaną przeprowadzone w należyty sposób.

Uśmiechnięci, zaangażowani i gotowi do działania animatorzy pomogą Ci zachęcić uczestników imprezy plenerowej do udziału w przygotowanych przez Ciebie atrakcjach. Zbudują pozytywną atmosferę oraz zarażą innych swoją energią i uśmiechem.

Wybierając atrakcje na imprezy plenerową należy przede wszystkim zadbać o różnorodność! Dzięki temu każdy z uczestników Twojego wydarzenia znajdzie coś dla siebie.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 4 najpopularniejsze rozrywki z naszego asortymentu atrakcji, które cieszą się ogromnym powodzeniem podczas każdej imprezy plenerowej!

Zapasy sumo

Śmiech, głośny doping, pozytywna energia i ogromne emocje – to wszystko towarzyszy nam podczas organizacji zapasów wojowników. Dzięki specjalnie przygotowanym strojom zarówno dzieci, jak i dorośli,, mogą w bezpieczny sposób wziąć udział w zapasach sumo na wesoło!

Klocki XXL

Kreatywne zabawy to nasza specjalność. Dzięki klockom w wersji XXL dzieci mogą wybudować niemal wszystko. Nasz ekspert od spraw budowlanych z radością pomoże dzieciom podczas konstrukcji zamku, auta, rakiety kosmicznej lub wielkiej wieży.

Wodne szaleństwo

W upalne dni wodne atrakcje to najlepszy sposób na ochłodzenie się podczas imprezy plenerowej. Dzięki nam najmłodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił m.in. jako siatkarze.

Specjalnie dla nich zorganizujemy wodną siatkówkę zastępując piłkę balonami wypełnionymi wodą. Ta zabawa bije rekordy popularności podczas każdego naszego eventu.

Kreatywne warsztaty

Planując imprezę plenerową warto pomyśleć również o zapewnieniu spokojniejszych atrakcji. Kreatywne warsztaty przeprowadzone przez profesjonalnych animatorów będą stanowić ciekawy punkt programu imprezy plenerowej. To tu dzieci mogą zobaczyć, jak w łatwy sposób można wyczarować coś z niczego lub wykazać się bogatą wyobraźnią podczas malowania obrazu na baaardzo dużym płótnie.

Atrakcje dla Ciebie

Pamiętaj, jeśli poszukujesz atrakcji na imprezy plenerowe, to napisz do nas. Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać takie atrakcje, które idealnie będą pasować do Twojego wydarzenia. W końcu dla nas… nie ma rzeczy niemożliwych :).

Zapraszamy do kontaktu: dzieci@cudotwornia.com

Czytaj Więcej