INDUSTRIADA 2015

16.06.2015

W tym roku ponownie mieliśmy okazję do współpracy podczas Industriady w Karchowicach!

W czasie tegorocznego Święta Szlaku Zabytków Techniki zapewniliśmy mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieciaków. Bawili się z nami także dorośli!
Wśród naszych propozycji znaleźć można było m.in. zapasy w strojach sumo, pokaz umiejętności roztańczonego szczudlarza, oraz cieszący się ogromnym zainteresowaniem zorbing!
Ponadto najmłodsi mieli okazję zamienić się w małych hydraulików, przed którymi stanęło zadanie zbudowania rurociągowej konstrukcji. Niezwykłą i chyba największą atrakcją dla naszych milusińskich było puszczanie gigantycznych baniek! Wiadomo, że ich stworzenie jest nie lada zadaniem, jednak podołali mu bez problemu!
Ci, których rozpierała energia, mogli poskakać na naszej trampolinie. Natomiast tym, którzy potrzebowali chwili odpoczynku w ten słoneczny dzień, oferowaliśmy np. grę w kręgle. Wiele dzieciaków postanowiło upodobnić się do swoich ulubionych postaci z bajek (i nie tylko). A wszystko to dzięki naszym agentkom ds. malowania twarzy ;).
Mieliśmy też coś specjalnego dla miłośników poszukiwania skarbów! Na terenie Stacji Wodociągowej „Zawada” zorganizowaliśmy grę terenową, podczas której uczestnicy rozwiązywali zagadki, łamali szyfry, a także mogli sprawdzić swoją wiedzę w zakresie zabytków techniki. Na zwycięzców czekała niezwykle słodka nagroda ;).
Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze, jak my. Industriada jest jedną z naszych ulubionych imprez. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję.

Do zobaczenia!

[16.06.2015 r.]

GALERIA

Czytaj Więcej