SŁODKIE ŚLEDZTWO W URODZINY

29.06.2017

…czyli o tym, jak przedszkolaki odzyskały tort

Gdy nadchodzą urodziny, a na imprezie ginie tort, wszyscy są przerażeni… Przecież przyjęcie nie może się odbyć bez tortu, świeczek i pomyślanego życzenia! W trybie natychmiastowym formuje się oddział młodych adeptów sztuki policyjno-detektywistycznej, by zbadać tę sprawę.
Tak zaczyna się urodzinowa przygoda Krzysia i jego ekipy z przedszkola ?.

Zorganizowaną pogonią za tortem dowodziły dzielne policjantki, które uczyły młodych adeptów wielu potrzebnych procedur. Robienie portretów pamięciowych i daktyloskopia nie mają już żadnych tajemnic przez ekipą Krzysia. Sprytny złodziej pozostawił na drodze swojej ucieczki szereg zagadek i zadań. Mali policjanci w mgnieniu oka radzili sobie z szyframi, laserowymi pułapkami, a także profesjonalnie udzielali pierwszej pomocy Romanowi, który kolejny już raz ucierpiał w starciu ze złodziejem tortów ?.

Po 2 godzinach zorganizowanych działań policyjnych śledztwo prowadziło do szczęśliwego końca. W pobliskich krzakach leżała opuszczona, ogromna skrzynia, a w niej… wyczekiwany przez wszystkich tort! Poczęstunek w urodziny jeszcze nigdy nie smakował tak dobrze ?.

[29.06.2017 r.]

GALERIA

Czytaj Więcej