DINOZAURY I URODZINY

20.04.2015

Co będziesz robił w przyszłości? – Będę kopał kości dinozaurów!” W obliczu tak pewnej odpowiedzi nie pozostaje nic innego, jak połączyć tematycznie dinozaury i urodziny :).

Uwaga! Jakiś nieznany dinozaur atakuje Sosnowiec! Musimy szybko sformułować Oddział Specjalny ds. Tropienia Potworów Egzotycznych i Pradawnych Stworów! Zatem organizujemy szybki trening i ruszamy na poszukiwanie potwora! Na początku nie jest łatwo… Mógł przecież ukryć się wszędzie! Jednak znajdujemy tropy. To właśnie one prowadzą nas dalej. W gąszczu odnajdujemy jego gniazdo. Jest także poszkodowany! Przede wszystkim ratujemy pochwyconego członka Oddziału i szybko wracamy do bazy. Następnie w ramach studiów nad zwyczajami dinozaurów zajmujemy się przygotowaniem naszych własnych skamielin…

Tak wyglądały urodziny Piotrusia. Były bogate w różnego typu aktywności! Koniecznie zobaczcie relacje zdjęciową z naszych zabaw! Dziękujemy wszystkim maluchom za dinazaurowe szaleństwo! Dzięki wam wiemy, że dinozaury i urodziny to świetne połączenie :).

[20.04.2015 r.]

GALERIA

Czytaj Więcej