URODZINY MAŁEGO POLICJANTA

01.01.2015

W naszej pracy lubimy wyzwania – tym razem chcemy Wam opowiedzieć o tym, jak zorganizowaliśmy urodziny małego policjanta…

Szymon chce być policjantem. Wiemy, że prawdziwe powołania trzeba pielęgnować, więc dołożyliśmy wszelkich starań, by jego marzenie się spełniło. Pomogliśmy mu  przenieść się do świata śledztw i policyjnych zadań z okazji jego 7 urodzin!
Mieliśmy wszystko doskonale zaplanowane, ale nasze szyki pokrzyżował Potwór Ciasteczkowy! Ten bezwzględny dla słodyczy stwór ukradł tort urodzinowy!  Całe szczęście, że to były urodziny małego policjanta i Szymon wiedział, co robić. Dzięki szybkiej organizacji małych policjantów mogliśmy wraz z oddziałem do zadań specjalnych podążać śladem tortożercy. Przemierzaliśmy kolejne sale starego, opuszczonego budynku, by rozwiązywać kolejne zadania i poznawać zabytkową kryjówkę złoczyńcy. Na szczęście w wyniku zorganizowanych działań małych policjantów w ostatniej chwili odzyskaliśmy zgubę. Dzięki temu wszyscy mogli skosztować tortu, a urodziny małego policjanta zostały uratowane!

[31.01.2015 r.]

GALERIA

Czytaj Więcej