WIOSKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

06.12.2017

Kiedy nadchodzi 6. grudnia – mikołajki, Cudotwórnia Kids szykuje się, by obdarować najmłodszych tym, co najlepsze – świetną zabawą, radością i uśmiechem. W roku 2017 mogliśmy bawić się wspólnie z fantastycznymi dzieciakami w gminie Leszno.

Aby stworzyć prawdziwie magiczną, świąteczną atmosferę, postanowiliśmy „zbudować” wioskę Mikołaja! Niemożliwe? A jednak :). Swoje domki znalazły tu: skrzaty, bałwanek, pingwin, śnieżynka, aniołek i renifer. W centrum wioski (i uwagi wszystkich najmłodszych) znalazł się oczywiście domek samego Świętego Mikołaja. Jednak dostać się do niego nie było tak łatwo. Najpierw trzeba było przejść przez szereg zadań i zabaw, które przygotowali dla dzieci świąteczni pomocnicy. Tak, jak się spodziewaliśmy, dzieci wykazały się niesamowitym zaangażowaniem, energią i pomysłowością.

Zabawom i radości z otrzymanych upominków nie było końca! Każdy chciał spróbować zimowych konkurencji – reniferowego toru przeszkód, łowienia rybek z pingwinem czy ubierania bałwanka… z zawiązanymi oczami. Ponad 200 dzieci otrzymało świąteczne drobiazgi, uśmiechając się przy tym od ucha do ucha. Za ten wybuch szczęścia kochamy mikołajki!

Niewątpliwe była to jedna z weselszych imprez „pod chmurką”, na których nasi animatorzy rozgrzali atmosferę. W nowym roku czekamy na więcej takich akcji :). Już zaczynamy wymyślać kolejne konkurencje i snuć plany na kolejne mikołajki.

W galerii znajdziecie kilka zdjęć z tego wydarzenia.

[6.12.2017 r.]

GALERIA

Czytaj Więcej