hero

Zapewniamy atrakcje na urodziny dla dzieci

Dostosowane do zainteresowań Twojego dziecka i realizowane przez wykwalifikowanych animatorów z pasją

Zobacz jakie

Scenariusze urodzin

picture

Urodziny fabularne Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Wszystkie zabawy wynikają z fabuły, w którą wprowadzamy dzieci; zadania łączą się ze sobą i wynikają z siebie; dzieci decydują o tym, jak potoczy się historia; animatorzy wcielają się w postaci ze scenariusza.
picture

Urodziny z atrakcjami Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Tworzymy luźny zestaw zabaw, np. takich, które najbardziej lubi dziecko; dowolnie zmieniamy ich kolejność, czas trwania, powtarzalność; zabawy mogą być inspirowane różnymi zainteresowaniami dziecka; animatorzy kierują zabawami, ale nie przebierają się za postaci.
picture

Urodziny z motywem przewodnim Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Zabawy są związane z motywem przewodnim, ale nie muszą następować po sobie (możemy zmieniać ich kolejność); animatorzy koordynują zabawy, ale nie wcielają się w postaci związane z motywem.
picture

Urodziny wg Waszego pomysłu Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Ty mówisz nam, co lubicie najbardziej, my to realizujemy :)

Czego możesz się spodziewać po naszych usługach?

icon

Dedykowane scenariusze

Każde urodziny mają plan, który układamy pod zainteresowania Twojego dziecka!

icon

Elastyczność

Ty wybierasz miejsce, my tam działamy. Dom, działka, park, restauracja, hala sportowa, las! Damy radę wszędzie!

icon

Profesjonalna kadra

Na naszych realizacjach zawsze jest minimum 2 wyszkolonych animatorów. Twoje maluchy zawsze są pod naszym okiem!

icon

Nietypowe animacje

Na naszych urodzinach możesz liczyć na animacje, które pozytywnie zaskoczą maluchy. Sztampowych zabawom mówimy NIE!

icon

Niezpomniany czas

Gdy czas do domu, a zabawa się kończy to dzieciaki zaczynają opowiadać o swoich przygodach. Taka rozrywka zostaje na długo w pamięci.

icon

Poznawanie świata

Warto pokazywać dziecko jaka wielka różnorodność jest wokół nas i uczyć je szacunku do otaczającego nas świata i ludzi.

Referencje

Ci ludzie dbają o urodziny dla najmłodszych

Monika Mączyńska

Nie pierwsza tego imienia, królowa rymów, przebrań i zabaw tematycznych, władczyni niebanalnych pomysłów i innych fantastycznych upodobań. Jednego dnia Indianka, drugiego królewna, w grudniu Elf Świętego Mikołaja.  Gdyby była Tiarą Przydziału, z zamiłowania przydzieliłaby się do Slytherinu - mimo że łączy w sobie cechy każdego z domów. Wierzy w przypadki, które nieprzypadkowo łączą ludzi.  Uwielbia planować czas dla małych i dużych, a inspirację znajduje w najróżniejszych rzeczach, osobach i miejscach. Wolne chwile spędza na głaskaniu swoich psów, czytaniu książek i napisów w trakcie seansów na Netflixie oraz na spanku.

Martyna Filip

W swoim życiu, kontakt z dziećmi ma od lat. Za młodu zapalona drużynowa Gromady teraz instruktorka żeglarstwa. W trakcie wakacji spotkacie ją na jednym z mazurskich jezior gdzie szkoli małych żeglarzy stawiać swoje pierwsze kroki czy organizuje gry terenowe w stroju Minionka lub Hermiony. Jej znajomi nigdy nie wiedzą czy jutro w jej relacji zobaczą delfiny na oceanie, lodowe kry Grenlandii czy zdjęcie z szalonego eventu Cudotwórni Studiując architekturę wiele godzin spędziła grając w Photoshopa oraz dumając jak zrobić rzeczy bardziej przystępnymi dlatego materiały, które przygotowuje zachwycają niejednego. Pomysłodawca pierwszej Terenowej Gry Morskiej dla żeglarzy, na lądzie i na morzu. Dlatego jeśli uważasz, że gdzieś nie da się zorganizować gry terenowej, to ona udowodni Ci że się mylisz