Atrakcje na pikniki

Piknik jest wydarzeniem, które zakłada dobrą zabawę i swobodę wyboru aktywności. W związku z tymi założeniami animacje podczas wydarzenia organizujemy w kilku punktach jednocześnie. Dzieci mogą przemieszczać się między nimi, wykonując rozmaite zadania. Stopień trudności wszelkich zabaw zawsze jest dostosowany do wieku dzieci.

Szczególnie polecamy:

Trampolinowe szaleństwa

Dzieci do zabawy na batucie nie trzeba zachęcać. Dysponujemy bardzo bezpieczną trampoliną, z wewnętrzną siatką (nie ma możliwość wpadnięcia na słupki ochraniające dzieci!) o średnicy prawie 4 metrów. Pozwala to maluchom cieszyć się zabawą przez cały czas z maksymalnym możliwym bezpieczeństwem. To atrakcja, do której zawsze ustawia się ogromna kolejka!

Mały hydraulik

To doskonała zabawa integracyjna dla wszystkich poszukujących ochłody od letniego skwaru!
Dzieci swoimi malutkimi paluszkami zatykają dziesiątki dziur – wszystko po to, by zagwarantować przepływ wody.
Podczas zabawy śmiechu i radości jest co nie miara 🙂

Bańkowy świat

Dzieci są zakochane w kolorach. Wystarczy sobie przypomnieć, jak reagują, gdy tylko zobaczą tęczę. Zainspirowani ich zachwytem postanowiliśmy przynieść tęczowe kolory do nich i pozwolić im ich dotknąć! Pan Bańkarz, dzięki swym magicznym urządzeniom, może stworzyć bańki rozmaitej wielkości i kształtów, które wiatr rozniesie po całym terenie zabawy! Do tego dajemy dzieciom coś, co sprawdza się najlepiej – możliwość puszczania baniek SAMEMU (oczywiście pod okiem naszych czujnych animatorów).

Kącik zabaw dawnych

To miejsce, w którym najmłodsi będą mogli uczestniczyć w zabawach, w jakich brali udział ich rodzice i dziadkowie! W czasie fascynującej wyprawy w przeszłość sięgniemy po gumy, worki do skakania, „kolarze” (kapsle), „zośki” i wiele innych! Nauczymy dzieci również zabaw z użyciem zapomnianego już (!) hula-hop. Kreda, sznurek, piłka pójdą w ruch!

Zabawy z chustą animacyjną

Kolorowa chusta, małe piłeczki i dużo śmiechu maluchów! To wspaniała opcja zabawy dla najmłodszych dzieci, które odkrywają dopiero świat kolorów! Także starsze dzieciaki będą miały szansę na świetną zabawę. Twister, rekin, a może inne zabawy sprawnościowe? Wybór należy do was!

Zapasy wojowników

Każdy zna słynnych japońskich wojowników sumo. Nie każdy jednak ma możliwość poczuć się jak oni na ringu. W specjalnie zaprojektowanych strojach, każdy będzie mógł w bezpieczny sposób zmierzyć się ze swoim rówieśnikiem w jednym z najstarszych sportów świata. To nasza propozycja dla większych dzieci, których wzrost pozwoli na wejście do strojów.

Militarne harce

To opcja dla małych (a czasem i dużych 🙂 ) komandosów! Do ich dyspozycji oddamy prawdziwy wojskowy sprzęt – maski gazowe, stroje przeciwchemiczne, granaty. Tak przebranych małych żołnierzy wyślemy na trening na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Rzut granatem do celu? Czołganie się w terenie zamaskowanym? A może transport rannego? Wszystkiego można tu spróbować! Kto będzie najszybszy?

Strzelnica – łuki oraz broń pneumatyczna

To nasza propozycja dla starszych dzieci i dorosłych. Specjalnie dla nich zamieniamy część terenu na profesjonalną strzelnicę. Montujemy kulochwyt, tarcze i szukamy strzelca wyborowego (organizacja możliwa tylko na uboczu).

 

To tylko część zabaw, które świetnie sprawdzają się na imprezach plenerowych. Każdą z tych atrakcji w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem poprowadzą dla was nasi animatorzy. Przeprowadzili już wiele animacji na piknikach i festynach, a wciąż im mało! Czasem odnosimy wrażenie, że kontakt z dzieciakami ładuje ich baterie optymizmu do pełna :).

Scenariusz imprezy zawsze układamy indywidualnie dla każdego klienta - zapraszamy do kontaktu!

 

Imprezy realizujemy na terenie całego kraju. Jeśli chcesz byśmy do Ciebie przyjechali – napisz dzieci@cudotwornia.com lub zadzwoń 504 84 19 18.