hero

Impreza urodzinowa dla nastolatka? Jak?!

Nastolatek to gatunek z natury niecierpliwy, szukający nowych wrażeń, występujący w wielu „odmianach”. Najbardziej popularne to: buntownicza oraz ciekawska. Co w obliczu tylu zmiennych może zrobić rodzic nastolatka, gdy chce zorganizować dla niego urodziny? Wniosek jest jeden: pozytywnie zaskoczyć swoją pociechę, na moment stać się bardziej szalonym niż ona!  

Scenariusze urodzin

picture

Urodziny wg Waszego pomysłu Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Ty mówisz nam, co lubicie najbardziej, my to realizujemy :)
picture

Pokój zagadek, gra miejska lub terenowa Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Dla młodzieży szczególnie sprawdzają się modne aktualnie propozycje jak: mobilny escape room lub gra miejska/ terenowa, która pozwoli młodym zintegrować się, poczuć zastrzyk adrenaliny pod presją czasu no i oczywiście będą  przeżyją niezapomnianą przygodę dzięki indywidualnemu scenariuszowi.
picture

Urodziny fabularyzowane Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Wszystkie propozycje wynikają z fabuły, w którą wprowadzamy solenizanta lub solenizantkę i gości; zadania łączą się ze sobą i wynikają z siebie; młodzi decydują o tym, jak potoczy się historia; animatorzy wcielają się w postaci ze scenariusza.
picture

Urodziny z atrakcjami Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Tworzymy luźny zestaw aktywności, np. takich, które najbardziej podobają się młodzieży; dowolnie zmieniamy ich kolejność, czas trwania, powtarzalność; atrakcje mogą być inspirowane różnymi zainteresowaniami uczestników.

icon

Dedykowane scenariusze

Każde urodziny mają plan, który układamy pod zainteresowania Twojego dziecka!

icon

Elastyczność

Ty wybierasz miejsce, my tam działamy. Dom, działka, park, restauracja, hala sportowa, las! Damy radę wszędzie!

icon

Profesjonalna kadra

Na naszych realizacjach zawsze jest minimum 2 wyszkolonych animatorów. Twoje maluchy zawsze są pod naszym okiem!

icon

Nietypowe animacje

Na naszych urodzinach możesz liczyć na animacje, które pozytywnie zaskoczą

icon

Niezpomniany czas

Gdy czas do domu, a zabawa się kończy to dzieciaki zaczynają opowiadać o swoich przygodach. Taka rozrywka zostaje na długo w pamięci.

icon

Poznawanie świata

Warto pokazywać dziecko jaka wielka różnorodność jest wokół nas i uczyć je szacunku do otaczającego nas świata i ludzi.

Referencje

logo logo
logo logo
logo logo

To oni zajmują się urodzinami dla młodzieży

Michał Kucharski

Michał Kucharski Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

Martyna Gizler

Martyna Gizler W domu bywa rzadko, a większość swojego czas poświęca na wypełnienie planami swojego kalendarza po brzegi. Wiele akcji społecznych wyszło spod jej ręki i wiele jeszcze przed nią, a tajemnicę pozyskiwania supermocy z pozytywnej energii ludzi, którymi się otacza odkryła już dawno! W Cudotwórnii potrafi być świetnym konferansjerem, wspólne zabawy z dzieciakami są dla niej megafrajdą, ale najbardziej lubi kontakt z uczestnikami gier terenowych, miejskich i integracyjnych. Prywatnie udaje jej się pogodzić pracę, studia i projekty społeczne z troską o zaadoptowanego kota i psa. Uwielbia roślinną kuchnię, festiwal Pol’and’Rock i przyozdabianie skóry w prawdziwą sztukę.