hero

Animacje dla firm na najwyższym poziomie frajdy!

Mikołajki, dzień dziecka, spotkanie integracyjne pracowników firmy, na które przychodzą całe rodziny, a może dzień bajki lub inna okazja, którą chcecie świętować? Wszystkie okazje są dobre, byśmy mogli spędzić czas z waszymi pociechami.

Flagowe zabawy

picture

Ekologiczny dzień dla Ziemi Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Wiemy jak w dzisiejszych czasach ważna jest świadomość na temat środowiska naturalnego i naszych codziennych wyborów. Dlatego postanowiliśmy, że stworzymy dzień z ekologicznymi warsztatami dla dzieciaków. Warto jest uświadamiać jak ważne jest dbanie o naszą planetę, najlepiej bawiąc się przy tym w najlepsze :)
picture

Mikołajki Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Jeśli nie wiesz, co zrobić, by firmowe mikołajki wypadły świetnie, wystarczy, że zajrzysz do nas :). Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że początek grudnia to wielce pracowity czas dla każdego. Dla młodszych - wiadomo, trzeba się przygotować na przyjście Mikołaja i napisać list. Dorośli...
picture

Wielkanocne animacje Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

Wielkanoc w tradycji chrześcijańskiej to najważniejsze święto religijne w roku. Jednak niezależnie od tego, czy jesteś osobą wierzącą, czy nie – warto je obchodzić i pielęgnować tradycje, które są z nim związane. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Wielkanoc to również znak odrodzenia, który wraz z początkiem...
picture

Różnorodne propozycje dla małych i dużych Kliknij na scenariusz, a zobaczysz szerszy opis.

W zanadrzu mamy wiele pomysłów i ciekawy sprzęt animacyjny :) Potrafimy stworzyć kącik zabaw dla maluszków, ale też zaangażować młodzież podczas różnorodnych zawodów podczas których podkręcamy ducha rywalizacji. Miejsce na wspólne zabawy dziecka z rodzicem tez się znajdą. Zapytaj nas o szczegółową ofertę!

icon

Profesjonalni animatorzy

Na naszych realizacjach zawsze jest minimum 2 wyszkolonych animatorów. Twoje maluchy zawsze są pod naszym okiem!

icon

Rozwój poprzez zabawę

Kiedy zabawa i nauka idą w parze to wiesz, że dziecko nie marnuje czasu i wiele pozytywnego wyniesie z animacji

icon

Integracja

Spotkania z rówieśnikami na ogólnodostępnych wydarzeniach to wspaniała okazji do nawiązywania nowych znajomości, a co za tym idzie rozwój prospołeczny.

icon

Nietypowe zabawy

Najważniejsze, aby dziecko umieć zaskoczyć! Najlepiej przyciągnąć jego uwagę wcześniej niespotykanymi zabawami 😉

icon

Niezpomniany czas

Gdy czas do domu, a zabawa się kończy to dzieciaki zaczynają opowiadać o swoich przygodach. Taka rozrywka zostaje na długo w pamięci.

icon

Poznawanie świata

Warto pokazywać dziecko jaka wielka różnorodność jest wokół nas i uczyć je szacunku do otaczającego nas świata i ludzi.

Referencje

logo logo
logo logo
logo logo

Ci ludzie kreują dziecięce atrakcje na imprezy firmowe!

Iwona Bijak

Iwona Bijak Jako logopeda planuje, jak opanować świat… ale spokojnie, tylko świat dziecka, z którym ćwiczy i dla którego wymyśla sto zabaw na minutę, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Jako polonistka oswaja gramatyczne i stylistyczne potworki, pilnuje kropek i przecinków, by w artykułach do czasopisma naukowego (i nie tylko) stały tam, gdzie trzeba. Jako animatorka Cudotwórni… robi zwariowane rzeczy, o których inni mogą tylko pomarzyć :). Z dziećmi za pan brat od wielu, wielu lat! Nazwyana przez dzieci pieszczotliwie "Pani Iwonka". Jeśli wyrwie wolną chwilę z paszczy czasu, to najchętniej jedzie w góry, czyta książki lub spotyka się z przyjaciółmi.

Martyna Gizler

Martyna Gizler W domu bywa rzadko, a większość swojego czas poświęca na wypełnienie planami swojego kalendarza po brzegi. Wiele akcji społecznych wyszło spod jej ręki i wiele jeszcze przed nią, a tajemnicę pozyskiwania supermocy z pozytywnej energii ludzi, którymi się otacza odkryła już dawno! W Cudotwórnii potrafi być świetnym konferansjerem, wspólne zabawy z dzieciakami są dla niej megafrajdą, ale najbardziej lubi kontakt z uczestnikami gier terenowych, miejskich i integracyjnych. Prywatnie udaje jej się pogodzić pracę, studia i projekty społeczne z troską o zaadoptowanego kota i psa. Uwielbia roślinną kuchnię, festiwal Pol’and’Rock i przyozdabianie skóry w prawdziwą sztukę.