hero

Mamy super zespół ds. zadowolenia dzieci!

Gdy chcesz organizować czas dzieciom, powinieneś mieć w sobie coś z dziecka – bezgraniczne pokłady wyobraźni, hektolitry energii i duszę odkrywcy. Taka właśnie jest Cudotwórnia Kids! Podążamy za dziećmi, patrzymy na świat z ich perspektywy i… bawimy się razem z nimi! Dlaczego to podążanie jest ważne? Ponieważ dziecko i jego...

Iwona Bijak

Iwona Bijak Jako logopeda planuje, jak opanować świat… ale spokojnie, tylko świat dziecka, z którym ćwiczy i dla którego wymyśla sto zabaw na minutę, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Jako polonistka oswaja gramatyczne i stylistyczne potworki, pilnuje kropek i przecinków, by w artykułach do czasopisma naukowego (i nie tylko) stały tam, gdzie trzeba. Jako animatorka Cudotwórni… robi zwariowane rzeczy, o których inni mogą tylko pomarzyć :). Z dziećmi za pan brat od wielu, wielu lat! Nazwyana przez dzieci pieszczotliwie "Pani Iwonka". Jeśli wyrwie wolną chwilę z paszczy czasu, to najchętniej jedzie w góry, czyta książki lub spotyka się z przyjaciółmi.

Martyna Gizler

Martyna Gizler W domu bywa rzadko, a większość swojego czas poświęca na wypełnienie planami swojego kalendarza po brzegi. Wiele akcji społecznych wyszło spod jej ręki i wiele jeszcze przed nią, a tajemnicę pozyskiwania supermocy z pozytywnej energii ludzi, którymi się otacza odkryła już dawno! W Cudotwórnii potrafi być świetnym konferansjerem, wspólne zabawy z dzieciakami są dla niej megafrajdą, ale najbardziej lubi kontakt z uczestnikami gier terenowych, miejskich i integracyjnych. Prywatnie udaje jej się pogodzić pracę, studia i projekty społeczne z troską o zaadoptowanego kota i psa. Uwielbia roślinną kuchnię, festiwal Pol’and’Rock i przyozdabianie skóry w prawdziwą sztukę.

Michał Kucharski

Michał Kucharski Pomysłodawca i współzałożyciel Cudotwórni, ogarniacz-optymista i Zarządca czasu i przestrzeni. Sprawia, że mamy pod kontrolą nawet to, czego z pozoru nie da się zaplanować. Na eventach jest wszędzie. Zdolność bilokacji opanował do perfekcji. Uzależniony od uprawiania sportów rozmaitych (kolarstwo, żeglarstwo, piesze wycieczki po górach i wiele innych). Obdarzony… nietypowym poczuciem humoru (Mistrz Spalonego Suchara) oraz umiejętnością realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów.

Monika Mączyńska

Nie pierwsza tego imienia, królowa rymów, przebrań i zabaw tematycznych, władczyni niebanalnych pomysłów i innych fantastycznych upodobań. Jednego dnia Indianka, drugiego królewna, w grudniu Elf Świętego Mikołaja.  Gdyby była Tiarą Przydziału, z zamiłowania przydzieliłaby się do Slytherinu - mimo że łączy w sobie cechy każdego z domów. Wierzy w przypadki, które nieprzypadkowo łączą ludzi.  Uwielbia planować czas dla małych i dużych, a inspirację znajduje w najróżniejszych rzeczach, osobach i miejscach. Wolne chwile spędza na głaskaniu swoich psów, czytaniu książek i napisów w trakcie seansów na Netflixie oraz na spanku.

Martyna Filip

W swoim życiu, kontakt z dziećmi ma od lat. Za młodu zapalona drużynowa Gromady teraz instruktorka żeglarstwa. W trakcie wakacji spotkacie ją na jednym z mazurskich jezior gdzie szkoli małych żeglarzy stawiać swoje pierwsze kroki czy organizuje gry terenowe w stroju Minionka lub Hermiony. Jej znajomi nigdy nie wiedzą czy jutro w jej relacji zobaczą delfiny na oceanie, lodowe kry Grenlandii czy zdjęcie z szalonego eventu Cudotwórni Studiując architekturę wiele godzin spędziła grając w Photoshopa oraz dumając jak zrobić rzeczy bardziej przystępnymi dlatego materiały, które przygotowuje zachwycają niejednego. Pomysłodawca pierwszej Terenowej Gry Morskiej dla żeglarzy, na lądzie i na morzu. Dlatego jeśli uważasz, że gdzieś nie da się zorganizować gry terenowej, to ona udowodni Ci że się mylisz

Referencje od małych i dużych!

logo logo
logo logo
logo logo