O nas, czyli Cudotwórnia Kids działa

Gdy chcesz organizować czas dzieciom, powinieneś mieć w sobie coś z dziecka – bezgraniczne pokłady wyobraźni, hektolitry energii i duszę odkrywcy. Taka właśnie jest Cudotwórnia Kids!

Podążamy za dziećmi, patrzymy na świat z ich perspektywy i… bawimy się razem z nimi! Dlaczego to podążanie jest ważne? Ponieważ dziecko i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. Tworzymy imprezy nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim wspólnie z dziećmi. Wszystko to jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu w codziennej pracy z dziećmi – jako animatorzy, a także jako terapeuci, instruktorzy, nauczyciele. W ferworze zabawy nigdy nie zapominamy o bezpieczeństwie i komforcie najmłodszych (ostatecznie mamy też coś z dorosłych 😉 ).

Cudotwórnia Kids - mikołajki z animatorkami-elfami

Na każdą imprezę wysyłamy swoich najlepszych "agentów" - ludzi, którzy są odporni na "pociski" dziecięcej szczerości, ich uszy odbierają częstotliwości pisków radości bez ryzyka doznania uszczerbku na zdrowiu oraz takich, którzy nie potrzebują napoju magicznego Galów, by dotrzymać tempa dzieciakom 🙂 . Dokładnie taka jest Cudotwórnia Kids - ten zespół jeszcze nie jednym zaskoczy Ciebie i dzieciaki.

Działamy tam, gdzie chcesz - w domu, w ogrodzie, w parku, w ulubionej knajpce... Przygoda kryje się wszędzie!

Chcesz sprawić dziecku prawdziwą niespodziankę, zadzwoń lub napisz do nas!