Urodziny dla nastolatków

Zagadka

Jak zaskoczyć nastolatka na imprezie urodzinowej?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba najpierw zastanowić się, kim jest nastolatek. Zatem czas na analizę – z przymrużeniem oka, oczywiście.

Nastolatek to gatunek z natury niecierpliwyszukający nowych wrażeń, występujący w wielu „odmianach”. Najbardziej popularne to: buntownicza oraz ciekawska.

Pierwszy typ ma w zwyczaju negować istnienie wszechświata (względnie: tylko istnienie norm przyjętych w środowisku szkolnym i domowym ;)). Sporo czasu spędza na zgłębianiu tajników Internetu, a kontakty społeczne podtrzymuje głównie za pomocą portali społecznościowych :).

Drugi typ charakteryzuje się nieszablonowymi zainteresowaniami (kolekcjonuje łyżki, skacze na jednej nodze na czas itp.), wszędzie go pełno, ma liczne grono przyjaciół, z którymi kontaktuje się… ciągle (podejrzewamy, że nawet przez sen) :).

Najczęściej w środowisku naturalnym występują mieszanki obu typów.

Co w obliczu tylu zmiennych może zrobić rodzic nastolatka, gdy chce zorganizować dla niego urodziny? Wniosek jest jeden: pozytywnie zaskoczyć swoją pociechę, na moment stać się bardziej szalonym niż ona! Pytacie, jak zaskoczyć nastolatka, który zapewne już wszystko widział (w Internecie), wszystko wie (z Wikipedii), jest specjalistą z zakresu nowych technologii. Nie kręci go już impreza urodzinowa z dziadkami, wyjście do kina lub sali zabaw (!). Przychodzimy z rozwiązaniem!

Wystarczy po pierwsze uzupełnić formularz TU (informacje w nim zawarte wykorzystamy do maksymalnej personalizacji oferty). A po drugie całą resztę zostawić specjalistom od rzeczy niemożliwych, czyli nam :). Przygodaniespodziankanieszablonowość to nasze hasła przewodnie. Jeżeli szukacie rozwiązań, które zaangażują Waszego nastolatka do zabawy, sprawią mu przyjemność utkwią w pamięci na długo, to dobrze wybraliście ;).

A co zaproponujemy? Może grę terenową na końcu, której zostanie odnaleziony prezent… albo zmienienie części domu w pokój zagadek? Wszystko zależy od odpowiedzi i sugestii, które uzyskamy. Zatem…

Zapraszamy do kontaktu z zespołem Cudotwórni Kids!

Jak organizujemy urodziny dla nastolatków?

  1. Analizujemy formularz, który uzupełnia dla nas rodzic.
  2. Proponujemy 2 lub 3 opcje imprezy urodzinowej na podstawie odpowiedzi z formularza.
  3. Rodzic wybiera opcję najlepszą dla swojej pociechy. Następnie…
  4. Zapoznajemy się z miejscem imprezy.
  5. Szykujemy pełen scenariusz, rekwizyty, zagadki. A potem….
  6. Przyjeżdżamy w ustalone miejsce odpowiednio wcześniej, by wszystko przygotować.
  7. Porywamy młodych ludzi w świat zabawy, gry, intrygi 😊.

Gdzie realizujemy urodziny?

Urodziny dla nastolatków realizujemy głównie na terenie Śląska i Zagłębia. Jeśli chcecie, byśmy do Was przyjechali – napiszcie dzieci@cudotwornia.com lub zadzwońcie 504 84 19 18. 

Jeśli jesteście spoza tego terenu, to oczywiście możemy przyjechać – cena usług wzrośnie wtedy odpowiednio o koszty transportu.

Zapytaj o urodziny

Wypełnij niezobowiązujący formularz. Odpowiedzi pomogą nam dopasować scenariusz do Twojej pociechy i wycenić projekt. Wysłanie formularza nie zobowiązuje do zamówienia urodzin.