DZIEŃ DZIECKA W SOSNOWCU

01.06.2014

Co się dzieje, gdy nadchodzi Dzień Dziecka? Animatorzy Cudotwórni cieszą się jak dzieci i działają! Urząd Miasta w Sosnowcu  zaprosił nas do wykonania pewnego zadania, więc z radością zabraliśmy się do pracy. Z okazji otwarcia Ogrodu Jordanowskiego w Parku Sieleckim przygotowaliśmy dla dzieci dwudniową imprezę pełną zabaw.

W związku z tym wydarzeniem zaplanowaliśmy liczne zabawy sprawnościowe, pokazy chemiczne i fizyczne. W tym czasie dzieci mogły się również uczyć puszczania gigantycznych baniek. Chętni bawili się w hydraulików, inni zapoznawali się z zabawami w stylu militarnym. Co najważniejsze, wszystkie atrakcje przypadły do gustu sosnowieckiej młodzieży!

W trakcie drugiego dnia naszych harców przeprowadziliśmy małą grę miejską. Polegała ona na odgadywaniu zagadek, które ukryliśmy terenie parku. Ich rozwiązanie przybliżyło maluchy do odnalezienia skarbu ukrytego przez „pradawnych Sosnowiczan” :). Dzieci wykazały się niesamowitą bystrością i zaangażowaniem! Było kilka trudnych momentów w całej misji, ale najważniejsze, że im się udało :).

Podsumowując, to były naprawdę udane dwa dni pełne zabawy! Aby się o tym przekonać, spójrzcie, co uchwycił obiektyw :).

[1.06.2014 r.]

GALERIA

Czytaj Więcej