INDUSTRIADA – HARCE W KARCHOWICACH

16.06.2014

Święto Szlaku Zabytków Techniki, czyli Industriada, w tym roku zostało zorganizowane już po raz piąty! Podczas tegorocznej Industriady gościliśmy w Karchowicach w Zabytkowej Stacji Wodociągowej „Zawada”. Naszą misją było zapewnienie atrakcji dla odwiedzających stację młodszych i starszych miłośników zabytków.

Kto witał gości „Zawady”? Pan Szczudlarz! Ten uśmiechnięty i nadzwyczaj wysoki człowiek zachęcał zwiedzających do wspólnej zabawy.  Na chętnych czekały niezastąpione, kolorowe bańki XXL. Największe oblężenie przeżywało stanowisko z malowaniem buziek.  To właśnie dzięki naszym animatorom na terenie zabawy spotkać można było wiele postaci z bajek i nie tylko!

Jeśli zabawa w „Zawadzie”, to tylko z udziałem wody! „Mały hydraulik” jest atrakcją, która wspaniale wpisuje się w klimat karchowickiej stacji, ponieważ daje mnóstwo radości, śmiechu i wodnej ochłody.

Niewątpliwą atrakcją dnia była gra terenowa, w której na uśmiechnięte i energiczne dzieciaki czekała niespodzianka zamknięta w skrzyni. Ale żeby się do niej dostać, mali odkrywcy musieli rozwiązać nasze zagadki.

Industriada to jedno z naszych ulubionych wydarzeń. Dziękujemy za cudownie spędzony czas wśród przemysłowych zabytków i mówimy „do zobaczenia za rok”. Poniżej zobaczycie wspomnienie z tych wspaniałych chwil zabawy.

[14.06.2014 r.]

GALERIA

Czytaj Więcej