MIKOŁAJKI DLA MALUCHÓW

12.12.2015

Czy można zorganizować mikołajki dla maluchów w biurze?

Wyobrażacie sobie bitwę na śnieżki między biurkami? Wiecie, gdzie jest nos Svena? A jak ulepić bałwana bez śniegu?

Na te pytania znają odpowiedzi maluchy,  z którymi bawiliśmy się w czasie tegorocznych mikołajek. Wyzwanie było niemałe – 15 maluchów w różnym wieku. Na szczęście na pomoc przyszła Pani Mikołajowa i Elfia Pomocniczka, które sprawnie poradziły sobie z wesołą gromadką.

Jak się okazało, przygotowaliśmy się dokładnie do wizyty najważniejszego gościa tego dnia. Były porządki, było pieczenie ciasteczek i robienie ozdób.  Ponadto doskonale przyozdobiliśmy całe biuro! Nasze dokonania podobały się wszystkim, ale… przede wszystkim docenił je sam Św. Mikołaj! Był urzeczony  zaangażowaniem najmłodszych, dlatego przybył do dzieci z prezentami!

Przybysz z Laponii tak bardzo spodobał się dzieciom, że nie chciały go puścić… (a to niespodzianka!). Ale z drugiej strony najmłodsi wiedzieli, że Mikołaj musi dotrzeć do innych dzieci na czas! Zatem pozwoliły, by Święty rozmył się w magicznej mgle… Jeszcze chwilę pobyliśmy razem, pobawiliśmy się na pożegnanie i tak właśnie zakończyły się tegoroczne mikołajki dla maluchów.

[12.12.2015 r.]

GALERIA

Czytaj Więcej